تبلیغات
اوج نیوز ، اخبار داغ ، مطالب خواندنی - نظرحامدبهداد درباره‌فساد درسینما
slider1 slider1 slider1
اوج نیوز ، اخبار داغ ، مطالب خواندنی
مدیر سایت: محمد جواد
نظرحامدبهداد درباره‌فساد درسینما


تهمت فساد و انگ‌های اخلاقی به هنرمندان عرصه سینما نباید تاثیری بر ما گذاشته و پریشانمان كند.

باشگاه خبرنگاران: حامد بهداد، بازیگر سینما و تلویزیون  در رابطه با مطرح شدن فساد در سینما گفت:به نظرم پریشانی از این گونه حرف‌ها تنها باعث سیراب شدن نفس كسانی می‌شود كه آن را مطرح كرده‌اند.

وی افزود:همیشه آرزو می‌كنم ای‌كاش وقتی حرفی علیه من زده می‌شود،باعث خشونت و نفرت من نشود؛زیرا تنها سیاه شدن نفس را در پی دارد.

بهداد اظهار داشت:ما مردمی هستیم كه برای این كشور جنگیده‌ایم و بارها لباس عزا بر تن كرده ایم؛به نظرم این سخنان بسیار قبیح است.
وی ادامه داد:‌امروز كه دوران صلح و اقتدار است و دنیا به ما توجه مثبت دارد،چرا باید به مقام انسان توهین شود؟
بهداد بیان كرد:هر وقت به یك هنرمند انگ فساد می‌زنند و یا به نوعی مقامش را كم ارزش جلوه می‌دهند،دلیل این است كه به مقام كلی انسان اهمیت نمی‌دهند.

وی گفت:انسان شان و قالب با ارزشی دارد.
این بازیگر افزود:ما همیشه در زندگی با مسائل و مصائب سختی روبرو بوده‌ایم و از این به بعد نیز همین‌طور خواهد بود؛اما زندگی بسیار با ارزش است و به نظرم تهمت‌هایی از این قبیل نباید احوال هنرمندان را به هم بریزد.

وی افزود: اگر ما بترسیم و تحت تاثیر قرار بگیریم تنها نفس آن انسانی را كه انگ زده سیراب كرده‌ایم و نباید چنین كاری انجام دهیم.
بهداد در رابطه با سخنان امین تارخ و پرستو صالحی درخصوص فساد در سینما گفت:به نظرم آنها نباید چنین حرفی می‌زدند،باید مشخص شود كه معنی فساد چیست و هركه در این رابطه صحبت می‌كند؛مسئولیتش به گردن خودش است.

وی گفت:هنرمندان ما كارشناس هنر نیستند و به طور قطع مسئولان نیز نیستند و این نقد من به هنرمندان است.
بهداد ابراز كرد:ما هركدام درگیر كارهای خودمان هستیم و در تلاشیم چطور خودمان را رشد بدهیم و دقیقا زمانی كه درحال تجربه كردن هستیم و یا از خودمان و كارمان ناراضی هستیم،به ما تهمت می‌زنند.
وی ادامه داد:هنرمندان چرا در زمان رشد و ترقی‌شان تشویق نمی شوند؟و متاسفانه از این طریق و با این حرف‌ها نیروی ما را می‌گیرند.
این بازیگر با اشاره به این كه بودجه سینما بسیار پایین است،گفت:به نظرم این فسادی كه مطرح شده است؛بیشتر مربوط به فساد اقتصادی و وضعیت مالی در سینمای ماست و به نظرم تهیه كنندگان ما درمقابل مسئله فساد در سینما باید با چنین مشكلاتی درگیر باشند.
نظرات مطلب
آخرین عناوین
خبر خوان
یکشنبه 1393/11/12
مشهورترین عروسی ها
دوشنبه 1393/06/17
موضوعات
نویسندگان
آرشیو
برچسب ها