تبلیغات
اوج نیوز ، اخبار داغ ، مطالب خواندنی - شبكه «من و تو» در آستانه تعطیلی‌ست
slider1 slider1 slider1
اوج نیوز ، اخبار داغ ، مطالب خواندنی
مدیر سایت: محمد جواد
شبكه «من و تو» در آستانه تعطیلی‌ست


شبكه بهائی «من و تو» كه از نیمه دوم سال ۸۸ روی آنتن‌های ماهواره‌ای رفته است، به گفته «رها اعتمادی» یكی از مجریانش و بنا بر اظهارات مدیر شبكه «او‌ای پی ان» در آستانه تعطیلی به سر می‌برد.

شبكه بهائی «من و تو» كه از نیمه دوم سال ۸۸ روی آنتن‌های ماهواره‌ای رفته است، به گفته «رها اعتمادی» یكی از مجریانش و بنا بر اظهارات مدیر شبكه «او‌ای پی ان» در آستانه تعطیلی به سر می‌برد. 

پاییز سال ۸۸ بود كه شبكه تازه تأسیسی در شهر لندن آغاز به كار كرد و با پخش مسابقه خوانندگی به نام آكادمی موسیقی با حضور یكی از خواننده‌های طاغوتی، بر سر زبان‌ها افتاد. 

این شبكه پس از مدتی در كنار برنامه مسابقه خوانندگی، شو‌های سرگرمی دیگری هم مثل «چراكه نه»، «جواب»، «برنامه آشپزی» و «اتاق خبر» پخش كرد و سپس نوبت به برنامه «بفرمایید شام» رسید كه مورد توجه خیلی‌ها قرار گرفت و مخاطبان این شبكه را افزایش داد.
 
مدت كوتاهی از شروع به كار «من و تو» نگذشته بود كه پس از تبلیغات فراوان «من و تو ۲» روی ماهواره هاتبرد رفت و به صورت شبانه روزی مستندهای تكراری شبكه بی‌بی سی را روی آنتن می‌برد. 

فعالیت «من و تو ۲» چند ماهی ادامه پیدا كرد تا اینكه این شبكه به دلایلی كه برخی تأمین نشدن هزینه‌های مادی اعلام كرده بودند، تعطیل شد و از آن پس تمام برنامه‌ها تنها از «من وتو ۱» پخش می‌شد. 

یكی از معروف‌ترین مجریان شبكه من و تو كه از روزهای اول تأسیس همراه این شبكه بود و اجرای برنامه هایی مانند آكادمی موسیقی و جواب و همچنین مدیریت كنترل كیفیت شبكه «من و تو ۲» را هم بر عهده داشت با مدیریت شبكه دچار مشكل شد و برخی مشكل میان این دو را دلیل تعطیلی شبكه «من و تو۲» می‌دانستند. 

اختلافات میان رها اعتمادی مجری شبكه «من و تو» كه پدرش حسن اعتمادی سردبیر برنامه اتاق خبر این شبكه نیز هست با مدیران این شبكه اما به اینجا ختم نشد و پس از مدتی تولید برنامه جواب هم از او گرفته شد و این برنامه با نام جدید پاسخ با اجرای امید خلیلی به كار خود ادامه داد. 

این موضوع باعث دلگیری بیشتر اعتمادی شد، او نیز در اقدامی غافلگیرانه پرده از اطلاعات محرمانه در شبكه من و تو برداشت و در وبلاگ شخصی‌اش از شرایط استخدام در این شبكه گفت و «اعتقاد راسخ به فرقه ضاله بهائیت»، «مخالفت با جمهوری اسلامی ایران» و «در اختیارقرارگرفتن نوع پوشش مجریان زن با مدیریت شبكه» را به عنوان سه شرط اصلی پذیرش مجری در این شبكه اعلام كرد. 

در این میان مهران عبدشاه مدیر شبكه «او ‌ای پی ان» با اشاره به اختلافات مدیریت شبكه با مجریان و كاركنانش، گفته كه این شبكه مانند بادكنكی است كه بادش خالی شده است و چیزی نمانده كه «من و تو» هم به عاقبت «من و تو ۲» دچار شود. 

حالا باید دید فعالیت این شبكه كه خود كارشناسان رسانه‌ای خارج از كشور بر زوالش متفق القولند تا چه زمانی ادامه پیدا می‌كند.منبع:جوان آنلاین
نظرات مطلب
آخرین عناوین
خبر خوان
یکشنبه 1393/11/12
مشهورترین عروسی ها
دوشنبه 1393/06/17
موضوعات
نویسندگان
آرشیو
برچسب ها