تبلیغات
اوج نیوز ، اخبار داغ ، مطالب خواندنی - رژیم صهیونیستی پس از کودکان غزه، کودکان روسیه را هدف قرار داده است
slider1 slider1 slider1
اوج نیوز ، اخبار داغ ، مطالب خواندنی
مدیر سایت: محمد جواد
رژیم صهیونیستی پس از کودکان غزه، کودکان روسیه را هدف قرار داده است


صهیونیست‌ها با تولید و پخش نوعی غذای کودک در روسیه که حاوی باکتری‌های بسیار خطرناک است، به دنبال تضعیف نسل آینده کشور روسیه است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در آسیای مرکزی، به نقل از خبرگزاری اینتر فاکس، "رمدیا" نوعی غذای کودک است که توسط رژیم صهیونیستی تولید و در روسیه توزیع شده که حاوی باکتری‌های بسیار خطرناک و زیان‌آفرین برای سلامت کودکان است.

"گینادی آنی شنکو" مدیر کل بهداشت روسیه با اعلام این خبر، خاطرنشان کرد که در این محصول بسیار مضر برای سلامت کودکان که به عنوان غذای سالم وارد بازار روسیه شده است، باکتری های خطرناکی کشف شده است.

این گزارش همچنین حاکی است که به دنبال این خبر، تمام این محصول غذایی از مراکز پخش و فروشگاه‌های سراسر روسیه جمع آوری شده است.

بسیاری از کارشناسان و شخصیت‌های روسیه معتقدند که اسرائیل از راه‌های مختلف در صدد ضعیف کردن ملت و دولت روسیه است.

برخی دیگر نیز با یادآوری جنگ رژیم صهیونیستی با مردم غزه، کودکان این سرزمین را مثال می‌زنند که بی‌رحمانه به خاک و خون کشیده شدند.

این در حالی است که در موضوع سوریه دیپلماسی روسیه در  زمینه حل مسالمت‌آمیز مسئله این کشور بوده و به اتفاق چین قطعنامه شورای امنیت را که از سوی آمریکا و کشورهای غربی علیه دولت سوریه ارائه شده بود، وتو کرد که به نظر می‌رسد به مذاق صهیونیست‌ها خوش نیامده است.

نظرات مطلب
آخرین عناوین
خبر خوان
یکشنبه 1393/11/12
مشهورترین عروسی ها
دوشنبه 1393/06/17
موضوعات
نویسندگان
آرشیو
برچسب ها